Stanowiska samodzielne 

 

 

Samodzielne stanowisko ds. kadr i płac

Bożena Hrycak

pok. nr 9, tel. 071/3126224 w. 46 

e-mail: b.hrycak@prusice.pl

 

Referat Inwestycji, Ochrony Środowiska i Rolnictwa

Kierownik Referatu Inwestycji, Ochrony Środowiska i Rolnictwa

Wiktor Lubieniecki

pok. nr 8, tel. 071/3126224 w. 43 

e-mail: w.lubieniecki@prusice.pl

 

Samodzielne stanowisko ds. gosp. komunalnej

Krystyna Lis

pok. nr 13, tel. 071/3126224 w. 50 

e-mail: k.lis@prusice.pl

 

Samodzielne stanowisko ds. gosp. przestrzennej

Mirosław Janicki

pok. nr 13, tel. 071/3126224 w. 52,

e-mail: m.janicki@prusice.pl

 

Samodzielne stanowisko ds. budownictwa

Sebastian Trojan

pok. nr 13, tel. 71/3126224 w. 37,

e-mail: s.trojan@prusice.pl

 

Samodzielne stanowisko ds. budownictwa – nadzór inwestorski

Jacek Jaskuła

pok. nr 13, tel. 71/3126224 w. 87,

e-mail: j.jaskula@prusice.pl

 

Samodzielne stanowisko ds. ochrony środowiska

Bernadeta Biniek

pok. nr 11, tel. 71/3126224 w. 54,

e-mail: b.biniek@prusice.pl

 

Samodzielne stanowisko ds. rolnictwa i gospodarki nieruchomościami

Adela Socha

pok. nr 10, tel. 071/3126224 w. 54  

e-mail: a.socha@prusice.pl

 

Referat Funduszy Zewnętrznych

Samodzielne stanowisko ds. funduszy strukturalnych – Koordynator projektów unijnych

Dorota Leń

pok. RFZ, tel. 71/3126224 w.86

e-mail: d.len@prusice.pl

 

Samodzielne stanowisko ds. funduszy strukturalnych

Marzanna Jurzysta - Ziętek

pok. RFZ, tel. 71/3126224 w.38

e-mail: m.zietek@prusice.pl

 

Samodzielne stanowisko ds. zamówień publicznych, inwestycji i ochrony zabytków

Dorota Muszczak

pok. nr 15, tel. 71/3126224 w. 82,

e-mail: d.muszczak@prusice.pl

 

 

 

  

 


Liczba odwiedzin : 1410
Podmiot udostępniający informację : Urząd
Osoba wprowadzająca informację : Dorota Leń
Osoba odpowiedzialna za informację : Emil Dragosz
Czas wytworzenia: 2010-05-25 11:17:01
Czas publikacji: 2017-04-03 14:54:13
Data przeniesienia do archiwum: Brak